Våra medarbetare

HQV – Vi har en tradition av personligt engagemang och anpassar våra tjänster till kundernas individuella behov.

Genom vårt engagemang och vårt arbete
är vårt mål att skapa livskvalitet
för våra kunder, för våra medarbetare
och för oss själva.

Lena Normann

Lena Normann

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 88

lena.normann@hqvsthlm.se

Ingrid Svedin

Ingrid Svedin

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 83

ingrid.svedin@hqvsthlm.se

Cecilia Rindebrant

Cecilia Rindebrant

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 08-515 171 89

cecilia.rindebrant@hqvsthlm.se

Alexander Haglund

Alexander Haglund

Revisor

Tel: 08 515 171 85

alexander.haglund@hqvsthlm.se

Katarina Nyberg

Katarina Nyberg

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 92

katarina.nyberg@hqvsthlm.se

Caroline Nävemark

Caroline Nävemark

Revisor

Tel: 08-515 171 97

caroline.navemark@hqvsthlm.se

Cecilia Ulug Tennberg

Cecilia Ulug Tennberg

Lönekonsult

Tel: 08-515 171 84

cecilia.tennberg@hqvsthlm.se

Rickard Blees

Rickard Blees

Revisor

Tel: 08-515 171 87

rickard.blees@hqvsthlm.se

Matilda Bergman

Matilda Bergman

Revisor

Tel: 08-515 171 86

matilda.bergman@hqvsthlm.se

Cecilia Bäckström

Cecilia Bäckström

Redovisningskonsult

Tel: 08-515 171 90

cecilia.backstrom@hqvsthlm.se

Sofie Appelgren

Sofie Appelgren

Revisor

Tel:08-515 171 81

sofie.appelgren@hqvsthlm.se

Lite om oss

HQV är ett revisions- och konsultföretag som alltid strävar efter att hålla hög servicegrad och tillgänglighet. Vi vill vara en långsiktig samarbetspartner som på olika sätt ska kunna erbjuda de resurser som ett företag/organisation kan komma att behöva i olika situationer.

Kontakta oss

Fylli formuläret nedan så hör vi av oss så snart som möjligt.

Kontaktuppgifter

Telefon:

08-515 171 80

Email:

 info@hqvsthlm.se

Besöksadress & postadress:

Linnégatan 26, (4 tr.)
114 47 STOCKHOLM