Våra medarbetare

HQV – Vi har en tradition av personligt engagemang och anpassar våra tjänster till kundernas individuella behov.

Genom vårt engagemang och vårt arbete
är vårt mål att skapa livskvalitet
för våra kunder, för våra medarbetare
och för oss själva.

Lena Normann

Lena Normann

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 88

lena.normann@hqvsthlm.se

Lena kopplar av med odling, träning, körsjungande och längtar till Italiens sköna land. 

Cecilia Rindebrant

Cecilia Rindebrant

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 08-515 171 89

cecilia.rindebrant@hqvsthlm.se

Cecilia R älskar att inreda och att träna, drömmer om ett hus med utsikt över vattnet.

Katarina Nyberg

Katarina Nyberg

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 92

katarina.nyberg@hqvsthlm.se

Katarina tillbringar gärna sin ledighet med familjen i Spanien och där drömmer hon om en egen apelsinodling.

Ingrid Svedin

Ingrid Svedin

Auktoriserad revisor

Tel: 08-515 171 83

ingrid.svedin@hqvsthlm.se

Ingrid finner livskvalité i skärgården bland kobbar och skär.

Alexander Haglund

Alexander Haglund

Revisor

Tel: 08 515 171 85

alexander.haglund@hqvsthlm.se

Alexander är en tävlingsmänniska ut i fingerspetsarna som gärna tränar, mediterar,  fiskar och numera golfar på fritiden.

Caroline Nävemark

Caroline Nävemark

Revisor

Tel: 08-515 171 97

caroline.navemark@hqvsthlm.se

Caroline älskar fartfyllda äventyr men trivs lika bra med att koppla av i sommarstugan tillsammans med nära och kära. 

Rickard Blees

Rickard Blees

Revisor

Tel: 08-515 171 87

rickard.blees@hqvsthlm.se

Rickard älskar att resa och drömmer om en bostad söderöver nära vattnet.  

Matilda Bergman

Matilda Bergman

Revisor

Tel: 08-515 171 86

matilda.bergman@hqvsthlm.se

Matilda umgås mycket med familj och vänner, hon gillar träning och älskar italiensk glass.

Lite om oss

HQV är ett revisions- och konsultföretag som alltid strävar efter att hålla hög servicegrad och tillgänglighet. Vi vill vara en långsiktig samarbetspartner som på olika sätt ska kunna erbjuda de resurser som ett företag/organisation kan komma att behöva i olika situationer.

Kontakta oss

Fylli formuläret nedan så hör vi av oss så snart som möjligt.

Kontaktuppgifter

Telefon:

08-515 171 80

Email:

 info@hqvsthlm.se

Besöksadress & postadress:

Linnégatan 26, (4 tr.)
114 47 STOCKHOLM